ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
![LOGO DHMOS KOMOTHNHS](/sites/default/files/2020-07/%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%9F%CE%A3%20%CE%9A%CE%9F%CE%9C%CE%9F%CE%A4%CE%97%CE%9D%CE%97%CE%A3.jpg)
ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Ο Δήμος Κομοτηνής είναι αρωγός του Συλλόγου Περπατώ από την πρώτη στιγμή ίδρυσης του από το 2002, με την παραχώρηση χώρων για τη λειτουργία του Συλλόγου αλλά και ....Από το 2007 Ο Σύλλογος έχει μετεγκατασταθεί και εδρεύει πλέον στην Στέγη Ημιαυτόνομης Διαβίωσης που έχει κατασκευαστεί από το Δήμο Κομοτηνής στα πλαίσια του Επιχειρηματικού Προγράμματος "Κομοτηνή Βιώσιμη Πόλη για όλους 2001 - 2006" της Κοινοτικής Πρωτοβουλίας URBAN II και έχει παραχωρηθεί στο Σύλλογο ολόκληρο το κτίριο με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κομοτηνής. Επίσης ο Δήμος Κομοτηνής έχει αναγάγει το Σύλλογο σε έναν συστηματικό συνομιλητή συνεργάτη του.